به کمپ ایران خوش آمدید!

۱- کمپ ایران امکان برگزاری انواع مسابقات و آزمون ­های آنلاین را برای کاربران فراهم کرده و تمامی خدمات کمپ ایران به صورت رایگان در اختبار عموم کاربران قرار داده شده است. کمپ ایران به عنوان سامانه یکپارچه برای برگزاری مسابقات آنلاین و اطلاع رسانی مسابقات و قرعه کشی سایر سازمان ها و شرکت ها می باشد.
۲- اهدف کمپ ایران عبارت است از:
– پر کردن اوقات فراغت به نحو شایسته
– افزایش اطلاعات عمومی و تقویت قدرت ذهن
– تسهیل دسترسی به مسابقات مختلف به صورت آنلاین
۳- کمپ ایران وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و به صورت مستقل اداره می شود.
۴- کمپ ایران در تارنمای ساماندهی سایت های اینترنتی به ثبت رسیده است.

 

 

 

ایجاد مسابقه و آزمون:<پس از ثبت مسابقه توسط شما ، مدیریت مسابقه شما را بررسی کرده و پس از تایید مدیریت ، شما باید هزینه مسابقه را پرداخت کنید. پس از پرداخت هزینه مسابقه توسط شما ، مسابقه تایید نهایی شده و کاربران می توانند پس از فرارسیدن تاریخ شرکت در مسابقه در آن شرکت کنند. پس از اتمام مهلت شرکت در مسابقه، مدیریت با توجه به هزینه ای که شما برای شرکت در مسابقه مشخص کرده اید ، سهم شما از برگزاری مسابقه را پرداخت می کند.

 

هزینه ای که برای ثبت مسابقه باید پرداخت کنید به شکل زیر محاسبه می شود :

مبلغ اولیه ثبت مسابقه/ آزمون که در حال حاضر رایگان می باشد + مبلغ کل جوایز

 

نحوه کسب درآمد کاربران برگزار کننده: هر مسابقه و آزمونی که برگزار می شود، کاربران می توانند رایگان یا با پرداخت هزینه در آن شرکت کنند، هزینه پرداختی کاربران پس از اتمام مسابقه به دو بخش سهم برگزار کننده و سهم سایت تشکیل می شود، مدیریت در مرحله تایید مسابقه / آزمون درصد سایت را مشخص می نماید(براساس کیفیت آزمون درصد سایت تعیین می شود) که به صورت پیش فرض برای مسابقات 15% و برای آزمون 30% می باشد.

 

 

نحوه انجام قرعه کشی و تحویل جوایز: قرعه کشی هر مسابقه فقط یکبار انجام می شود. 24 ساعت بعد از پایان زمان هر مسابقه ، قرعه کشی به صورت اتوماتیک(براساس روش های آماری و پارامترهای تعیین شده کاربر برگزارکننده در هنگام ایجاد مسابقه حداقل پاسخ صحیح، قرعه کشی به صورت تصادفی و قرعه کشی براساس بیشترین پاسخ صحیح) انجام شده، و جوایزه برندگان به حساب کاربری آنها واریز می شود.

 

 

مسابقات امتیازی:

شما به روش های زیر می توانید امتیاز کسب کنید:

ثبت نام

شرکت در مسابقه رایگان

شرکت در مسابقه پولی

ایجاد مسابقه رایگان جایزه دار

ایجاد مسابقه پولی جایزه دار

ایجاد مسابقه پولی بدون جایزه

ایجاد مسابقه رایگان بدون جایزه

زیرمجموعه گیری و دعوت دوستان

منظور از زیر مجموعه گیری ، ثبت نام کاربران با کد زیرمجموعه گیری شما می باشد. کاربر باید پس از ثبت نام در حداقل یک مسابقه شرکت کند تا امتیاز ثبت نام وی با کد شما برایتان در نظر گرفته شود. برای این کار کافی است مثلا مشابه لینک زیر مجموعه گیری زیر را در اختیار کاربران قرار دهید :

http://campiran.ir/signup?signup_key=3272603708c

یا هم برای استفاده در اپلیکیشن موبایل کافی است مثلا کد زیر مجموعه گیری زیر را در اختیار کاربران قرار دهید :

3272603708c

برای مشاهده و دریافت اطلاعات زیر مجموعه گیری خود پس از ورود به پنل کاربری وارد بخش امتیازات> راهنما شده و آخرین بروز رسانی امتیازات فعالیت های مختلف بهمراه لینک و کد بازاریابی مراجعه کنید.

 

کسب درآمد از زیر مجموعه: تمامی کاربران به صورت پیش فرض از 8 درصد درآمد سایت از زیر مجموعه خودشان کسب درآمد دارند، کاربرانی که بیشتر از 30 کاربرفعال در زیر مجموعه خود داشته باشند، از 15 درصد درآمد سایت بهره خواهند برد،